Лазер
Машина лазерної порізки

Продукція
Широкий вибір обладнання
Зварювальний апарат
Апарат лазерного зварювання
Mathangi "Maya" Arulpragasam (born 18 July 1975), better known by her stage name M.I.A., is an English recording artist of Sri Lankan Tamil heritage. She is also a songwriter, painter, and director. "M.I.A." is a play on her own name and a reference to the acronym of Missing in Action. Her compositions combine elements of electronic, dance, alternative, hip hop, and world music. Arulpragasam began her career in 2000 as a visual artist, filmmaker, and designer in west London before beginning her recording career in 2002. Since rising to prominence in early 2004 for her singles "Sunshowers" and "Galang", charting in the UK and Canada and reaching number 11 on the Billboard Hot Dance Singles Sales in the US, she has been nominated for an Academy Award, two Grammy Awards and the Mercury Prize.
BOYZ
She has been nominated for an Academy Award, two Grammy Awards, and the Mercury Prize
Чому для різання використовуються лазери
Лазери використовуються для багатьох цілей. Одним із способів їх використання є різання металевих пластин. На пластинах з м'якої сталі, нержавіючої сталі та алюмінію процес лазерного різання є високоточним, дає чудову якість різу, має дуже малу ширину різу та невелику зону теплового впливу, а також дає можливість вирізати дуже складні форми та невеликі отвори.
Більшість людей вже знає, що слово «ЛАЗЕР» насправді є абревіатурою від «Посилення світла шляхом стимульованого випромінювання». Але як світло прорізає сталеву пластину?
Як працює лазерний різак - Клацніть, щоб переглянути як він працює
Лазерний промінь - це стовпчик світла дуже високої інтенсивності, однієї довжини хвилі або кольору. У випадку типового CO2-лазера ця довжина хвилі знаходиться в інфрачервоній частині світлового спектру, тому вона невидима для людського ока. Промінь має лише близько 3/4 дюйма в діаметрі, оскільки він проходить від лазерного резонатора, який створює промінь, через траєкторію променя машини. Він може відбиватися в різних напрямках кількома дзеркалами або «згиначами променя», перш ніж остаточно сфокусуватися на пластині. Сфокусований лазерний промінь проходить крізь отвір сопла безпосередньо перед тим, як потрапити на пластину. Через цей отвір сопла також протікає стиснений газ, наприклад, кисень або азот.
Фокусувати лазерний промінь можна за допомогою спеціальної лінзи або за допомогою вигнутого дзеркала, і це відбувається в головці лазерного різання. Промінь повинен бути точно сфокусований, щоб форма фокусної плями та щільність енергії в цьому місці були ідеально круглими та послідовними та зосереджені в насадці. Фокусуючи великий промінь до однієї точки, щільність тепла в цьому місці буде надзвичайною. Подумайте про використання збільшувального скла, щоб сфокусувати сонячні промені на листі, і як це може викликати пожежу. Тепер подумайте про фокусування 6 кВт енергії в одній точці, і ви можете уявити, наскільки ця точка стане гарячою.
Висока щільність потужності призводить до швидкого нагрівання, плавлення та часткового або повного випаровування матеріалу. При різанні м'якої сталі тепла лазерного променя достатньо, щоб почати типовий «киснево-паливний» процес горіння, а газ для лазерного різання буде чистим киснем, як і киснево-паливний факел. При різанні нержавіючої сталі або алюмінію лазерний промінь просто розплавляє матеріал, а азот під високим тиском використовується для видування розплавленого металу з вирізу.
На лазерному різаку з ЧПУ лазерна ріжуча головка переміщується по металевій пластині у формі потрібної частини, таким чином вирізаючи деталь з пластини. Ємнісна система регулювання висоти підтримує дуже точну відстань між кінцем насадки і пластиною, яка ріжеться. Ця відстань важлива, оскільки визначає, де знаходиться фокусна точка відносно поверхні пластини. На якість зрізу можна вплинути, піднявши або опустивши фокусну точку трохи над поверхнею пластини, на поверхні або трохи під поверхнею.
Є багато, багато інших параметрів, які також впливають на якість різу, але коли всі вони контролюються належним чином, лазерне різання є стабільним, надійним і дуже точним процесом різання.
Made on
Tilda